HAKKIMIZDA

Politeks A.Ş. 1984 yılında plastik ambalaj ihtiyacını karşılamak amacı ile polipropilen esaslı çuval üretimi yapmak üzere İnegöl organize sanayi bölgesinde entegre bir tesis olarak kurulmuştur. Firma 1988 yılında şu anki yönetim tarafından devir alınmış ve günümüze hem kalite hem de teknolojik olarak gelişerek ulaşmıştır.
Firmamız 1993 yılında üretime aldığı iplik işletmesi ile tekstil sektörüne adım atmıştır, yine 1997 yılında dokuma alanında yaptığı yatırımlar ile kumaş üretimine başlamıştır.Firmamız yıllar içerisinde sanayi alanındaki gelişiminin yanında , yeni sektör alanlarında yatırımlar yapmıştır.
2008 yılında inşaat ve gayrimenkul sektöründeki faaliyetlerine başlayan firmamız kısa süre içerisinde bölgesinde sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Bugüne kadar teslim ettiği ve devam eden projeleri ile lüks ve kaliteli yaşam alanlarını müşterilerine INPARK EVLERİ markası altında sunmaktadır. Bursa’da ise Kadem Yapı olarak faaliyet göstermektedir.

Kalite ve Güven
Politeks A.Ş yıllar boyunca sanayi alanında ilke edindiği kalite ve güven anlayışını inşaat sektörüne taşımıştır. Temelden çatıya, gerek malzeme, gerek işçilik kalitesiyle, standartları zorlayan İnpark Evlerinde sizi huzur dolu bir yaşam bekliyor.
Güvenli Yaşam
İnpark konutlarında güvenlik görevlileri 7 gün 24 saat işbaşında site sakinlerinin huzur ve güvenliği için gözlüyor,izliyor ve kontrol ediyor. Bütün projelerimizde güvenliği en üst düzeyde sağlanması için gerekli sınır ekipmanları ve güvenlik kamera sistemleri bulunmaktadır. Bu özellikler sizleri mutlu edecek güvenli yaşam alanlarını oluşturur.
Modern Mimari
Geleneksel aile yaşam tarzını modern mimarinin sağladığı avantajlarla buluşturan İnpark konutları sakinlerine huzur dolu bir yaşam sunmaktadır.
Sosyal Yaşam
Bütün projelerimizin ortak noktası olan geniş yeşil alanlar, çocuk oyun parkları, dinlenme alanları ve daire sakinlerinin ortak aktivitelerde bulunabileceği mekanlar...